Catering

Pewnie nie raz zdarzyła się sytuacja, kiedy jak grom z jasnego nieba zjawiali się u Państwa niezapowiedziani goście lub też chcieliście urządzić spotkanie czy przyjęcie, a czasu na przygotowanie posiłków nie było zbyt wiele. Albo po prostu po ciężkim dniu pracy nachodziła ochota, by zjeść coś pysznego, a zmęczenie nie pozwalało na żmudne stanie przy przysłowiowych garach. Dla nas to żaden problem, więc w takich, jak i podobnych sytuacjach pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w postaci wyśmienitego kateringu. 

Katering

Katering jest formą dostarczania przygotowanych już posiłków prosto pod drzwi naszego klienta. Jest to coraz popularniejszy sposób na zjedzenie pysznego restauracyjnego posiłku nie ruszając się z domu. Wszystkie dania przygotowywane są w naszej restauracji ze świeżych, wysokiej jakości i starannie dobranych produktów, tak byśmy mogli uraczyć Państwa niepowtarzalnym smakiem i zadowolić najbardziej wymagające podniebienia. Gotowe posiłki dostarczone zostaną do Państwa w specjalnych pojemnikach, a na prośbę klienta mogą zostać zaserwowane na półmiski i talerze oraz podane na stół.

Restauracja

tel. 663 117 531
aldona@zrhotels.com

Sędziszów, ul. Dworcowa 37

Zapraszamy do kontaktu i zamówienia pysznego obiadu każdego dnia. Codziennie mamy do zaoferowania świeżo ugotowane obiady domowe.

Catering Jędrzejów i okolice Złota Róża

Dużą wagę przykładamy do jakości oferowanych potraw. Złota Róża gwarantuje najwyższej jakości catering w Jędrzejowie i okolicach. Mamy pełną świadomość, jak ważne dla Państwa jest dbanie o właściwą, zdrową i pełnowartościową dietę. Dlatego też, wychodząc na przeciw wszystkim naszym klientom, możliwe jest przygotowanie kateringu o określonej diecie czy pod szczególny gust zamawiającego. Posiadamy bardzo szeroką ofertę i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, dzięki czemu w naszym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od preferencji Państwa lub Państwa gości catering Złota Róża Sędziszów to najlepsze i precyzyjnie dobrane menu dla każdego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług kateringowych, a gwarantujemy, że zadowolimy nawet największych smakoszy oraz koneserów rozmaitych stylów kulinarnych.