Dom weselny Złota Róża

Przepiękna sala weselna w Sędziszowie

Jeżeli szukacie Państwo domu weselnego w okolicach takich miast, jak Radom, Częstochowa, Kielce czy Kraków – hotel Złota Róża to najlepszy wybór. Dogodne usytuowanie niedaleko dworca kolejowego i autobusowego, a także prosty dojazd z drogi krajowej S7 sprawiają, że bardzo łatwo do nas trafić. Malownicze okolice, jakimi charakteryzuje się województwo Świętokrzyskie, bardzo dobrze zachowane zabytki oraz miejsca historyczne położone w niewielkiej odległości powodują, że dom weselny Sędziszów to wybór nie tylko na wesele, ale również odrobinę dłuższy pobyt. Nasza wykwalifikowana obsługa zapewni Państwu komfort podczas każdego dnia spędzonego w naszym domu weselnym w Sędziszowie.

Złota Róża to dom weselny wychodzący naprzeciw nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom gości. Posiadamy przestronne sale weselne, wykwalifikowany personel, odpowiednie zaplecze gastronomiczne, sanitarne, a także bazę noclegową. Jednym słowem wszystko to, co potrzebne jest by uczynić wyjątkowym wydarzenie, jakim jest wesele.

Organizacja przyjęcia weselnego nie jest łatwa i potrafi przyprawić o ból głowy każdego. Jednak nie nas. Jak nikt inny zdajemy sobie sprawę, że dzień ślubu należy do najważniejszych momentów w życiu, a organizacja wesela potrafi spędzać sen z powiek. Nasza sala weselna jest nie tylko na tyle przestronna, by pomieścić wszystkich zaproszonych gości, ale także dokładamy wszelkich starań by była odpowiednio udekorowana, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Wiemy jak wyczarować wyjątkową atmosferę, która na całe życie zapisze się w pamięci gości i oczywiście Pary Młodej. Wszyscy uczestnicy organizowanych u nas dotychczas wesel zgodnie potwierdzają, że sala, w której świętowali spełniła ich oczekiwania.

Jesteśmy w stanie zapewnić miejsce i wyśmienitą zabawę dla nawet 300 osób. Sala weselna Sędziszów gwarantuje idealną przestrzeń do zabawy oraz komfortowe miejsca przy wygodnych stołach dla każdego z gości weselnych. Wiemy, jak wanny jest komfort zabawy i wykorzystujemy nasze doświadczenie oraz zaplecze, aby każdy z odwiedzających salę weselną w Sędziszowie poczuł wygodę, relaks i mógł oddać się wspaniałej weselnej zabawie. Oferujemy darmowy nocleg dla Pary Młodej, a także zakwaterowanie dla ponad 60 gości. Oczywiście zapewniamy również katering. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że dom weselny Sędziszów spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy także klientów z okolicznych miejscowości:

Sala weselna Sędziszów | Sala weselna JędrzejówSala weselna Lubachowy | Sala weselna Moskorzew | Sala weselna Nagłowice | Sala weselna Rakoszyn | Sala weselna Szczekociny | Dom weselny Charsznica | Domy weselne świętokrzyskie

Organizujemy również imprezy firmowe i okolicznościowe w Świętokrzyskiem


    Sala bankietowa