Sala weselna Szczekociny

Jedną z trudniejszych kwestii, które zajmują przyszłych nowożeńców, jest wynajem sali weselnej. Niezwykle istotne dla każdej Pary Młodej jest bowiem zapewnienie gościom weselnym najlepszych warunków do wspólnego świętowania tego wyjątkowego wydarzenia. Dlatego też, warto przyłożyć szczególną uwagę do tego, jaki będzie Państwa wymarzony dom weselny. Szczekociny spełniają wszelkie wymagania – to malownicza miejscowość, którą dodatkowo uatrakcyjniają zabytki – barokowo-klasycystyczny zespół z pałacem z XVIII wieku oraz kościół parafialny z 1680 roku. Organizując wesele w hotelu Złota Róża, mogą Państwo sami skomponować menu. Używamy wyłącznie wysokiej jakości składników, które przekładają się na niepowtarzalny smak naszych potraw. Nasze propozycje menu weselnego, a także możliwość swobodnej jego modyfikacji, to pewność, że serwowane podczas wesela dania spełnią wszelkie oczekiwania każdego z Państwa gości.

Zagospodarowanie przestrzeni

Dysponujemy ekskluzywnymi pokojami gościnnymi z telewizorem i osobną łazienką, ale także prowadzimy wynajem sali. Szczekociny i hotel Złota Róża to spełnienie marzeń każdej Pary Młodej, która chciałaby mieć wesele jak z bajki. Obsługa dba o to, aby pomieszczenie było odpowiednio udekorowane. Śnieżnobiałe obrusy, pokrowce na krzesła i dekoracyjne serwetki dopełniają charakteru, a rozmieszczenie mebli jest w pełni funkcjonalne. Sprzyja siedzeniu przy stole, ale również nie przeszkadza w tańczeniu – przeznaczamy dużą powierzchnię do zabawy dla gości. Niezależnie od wielkości Państwa przyjęcia, sala weselna Szczekociny zapewni Państwu komfort i wygodę zarówno do rozmów w gronie najbliższych, jak i świetnej zabawy.

Urokliwe miejsce dla Nowożeńców – Szczekociny i okolice

Hotel Złota Róża to nie tylko przestronna sala weselna. Szczekociny zachwycają swoim urokiem, dlatego zdecydowaliśmy się założyć tu siedzibę przeznaczoną dla gości. Malownicza okolica, wspaniałe zabytki, a przede wszystkim wyjątkowa atmosfera tego urokliwego miejsca w województwie Świętokrzyskim, którego charakter niewątpliwie oddaje nasz dom weselny Szczekociny z całą pewnością spowodują, że zorganizowane u nas wesele będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich. Dbamy o każdy aspekt pobytu wszystkich gości. Ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o to, aby spełnić ich oczekiwania. Obsługa hotelowa podczas uroczystości na bieżąco wymienia szkło i dostawia kolejne dania. U nas można zorganizować huczne wydarzenia – przygotowaliśmy 300 miejsc siedzących oraz przeznaczyliśmy dużą przestrzeń do tańczenia. Zadbaliśmy również o akustykę pomieszczenia, dzięki czemu z każdej części sali doskonale słychać muzykę graną przez orkiestrę czy odtwarzaną z urządzenia.

Obsługa na najwyższym poziomie

Chcąc zorganizować niezapomniane wesele, warto zdecydować się na wynajem sali w Szczekocinach. To gwarancja wysokiej jakości zarówno pod względem wystroju wnętrza, jak i obsługi. Wykwalifikowana załoga wie, jak uczynić ten wieczór niezapomnianym oraz jak dogodzić gościom, zarówno tym, którzy przyjeżdżają wyłącznie na zabawę, jak i tym, którzy wynajmują noclegi. Dom weselny Szczekociny to najlepszy wybór do zorganizowania Państwa wesela.

Serdecznie zapraszamy także klientów z okolicznych miejscowości:

Sala weselna Sędziszów | Sala weselna JędrzejówSala weselna Lubachowy | Sala weselna Moskorzew | Sala weselna Nagłowice | Sala weselna Rakoszyn | Sala weselna Szczekociny | Dom weselny Charsznica | Domy weselne świętokrzyskie

Organizujemy również imprezy firmowe i okolicznościowe w Świętokrzyskiem

Zapraszamy do kontaktu!