Sala weselna świętokrzyskie

Podjęcie decyzji o wyborze najlepszego miejsca ma przyjęcie weselne może być wyjątkowo trudne. Bardzo wiele ofert na rynku powoduje, że trudno jest podjąć tę ważną decyzję. Najważniejsze kryteria, jakimi każda Młoda Para powinna się kierować, powinny być jakość obsługi, elastyczność – zarówno w kwestii dekoracji, menu, jak i innych wymagań, lokalizacja oraz oczywiście cena. Spełniający wszelkie powyższe kryteria Hotel Złota Róża zaprasza wszystkich Państwa do organizacji tego wyjątkowego wieczoru w swoich gościnnych progach.

Położony w województwie świętokrzyskim dom weselny w Hotelu Złota Róża leży w niezwykle urokliwej okolicy. Nic więc dziwnego, że sam Mikołaj Rej wybrał okolice Sędziszowa na miejsce, w którym tworzył swoje dzieła. Bogactwo zabytków, wspaniałą przyroda i urok świętokrzyskiego pozwalają zorganizować tu niezapomniane przyjęcie weselne. Sala weselna w świętokrzyskim w Hotelu Złota Róża pozwoli Państwu zorganizować przyjęcie idealne. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak podniosłym ważnym wydarzeniem dla Państwa jest ślub. Oferujemy ponadto całkowity profesjonalizm w organizacji i przeprowadzeniu wesela. Świętokrzyskie może być dumne z tak wyjątkowego miejsca jak Hotel Złota Róża. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

Oszałamiający wystrój i dbałość o detale

Chyba żadne z nowożeńców nie chciałoby trafić do sali weselnej, która nie dba o swoich gości. Tak wyjątkowe wydarzenie, jakim jest ślub i przyjęcie weselne wymaga bowiem wyjątkowej oprawy i profesjonalnej obsługi. Złota Róża to dom weselny w świętokrzyskim, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom Pary Młodej oraz gości. Nasze przestronne sale gwarantują komfort podczas dużego, nawet 300-osobowego przyjęcia, jak również swobodę kameralnej imprezy. Przykładamy wyjątkową uwagę do wystroju sali. Wiemy bowiem, jak ważna jest odpowiednia atmosfera wesela.

Organizując wesele w świętokrzyskim w Hotelu Złota Róża nie musicie się Państwo martwić o jakość aranżacji kwietnych czy dekoracji. Stoły przystrojone są śnieżnobiałymi obrusami, z dekoracyjnymi serwetami. Nasze potrawy serwowane są na eleganckiej zastawie, aby również w ten sposób podkreślić ważność wydarzenia. Złota Róża to również sala weselna w świętokrzyskim oferująca najwyższy standard obsługi. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników z przyjemnością zapewni Państwu komfort i najlepsze warunki do zabawy.

Oferujemy nowożeńcom możliwość noclegu w naszym komfortowym apartamencie, a dla zaproszonych gości oferujemy sto miejsc noclegowych w najwyższym standardzie. Jednym słowem Dom weselny w świętokrzyskim Złota Róża oferuje wszystko, co jest niezbędne do podkreślenia wyjątkowości tego ważnego wydarzenia, jakim jest Państwa wesele.

Jeżeli Państwa wybór dotyczący miejsca na przyjęcie padnie na świętokrzyskie, sala weselna w Hotelu Złota Róża będzie zdecydowanie najlepszym wyborem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów Państwa przyjęcia weselnego.

Zapraszamy na naszą Salę weselną w miejscowości Sędziszów
Organizujemy również imprezy firmowe i okolicznościowe w Świętokrzyskiem