Imprezy firmowe świętokrzyskie

Nasza restauracja wychodzi na przeciw wszystkim oczekiwaniom naszych klientów, więc jesteśmy do dyspozycji nie tylko dla klientów indywidualnych. Również firmy, które zechciałyby w przyjemnej atmosferze i przy najwyśmienitszym jedzeniu zorganizować różnego rodzaju pokazy produktów czy usług, konferencje, szkolenia, lunche biznesowe, mniejsze bądź większe imprezy firmowe, uroczyste bankiety czy wyjazdy integracyjne, na pewno znajdą u nas idealny lokal na tego typu event.
U nas doświadczą Państwo również profesjonalnego podejścia i perfekcyjnego przygotowania ze strony naszego personelu.
Zapraszamy więc do Złotej Róży, gdzie zorganizowane przez nas spotkania w gronie Państwa współpracowników z pewnością zaowocują między wami efektywną i doskonałą dalszą współpracą.


Hotel Złota Róża to nie tylko dom weselny. Oferujemy Państwu również możliwość zorganizowania w naszych gościnnych progach szeregu różnych imprez. Oferujemy przestronną salę balową, która pomieścić może w komfortowych warunkach nawet 350 osób. Ponadto oferujemy ponad 60 miejsc noclegowych dla naszych gości. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że Hotel Złota Róża to doskonałe miejsce na imprezy okolicznościowe. Świętokrzyskie jest wyjątkowym województwem na mapie Polski. Oferuje szereg atrakcji zarówno dla zwiedzających, jak i poszukujących spokoju. Hotel Złota Róża, położony w Sędziszowie bliskiej okolicy Radomia, Częstochowy, Kielc oraz Krakowa z całą pewnością spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Dzięki dogodnej lokalizacji niedaleko dworca kolejowego i autobusowego, a także w najbliższej okolicy drogi krajowej E7 istnieje możliwość zorganizowania każdej imprezy okolicznościowej lub firmowej.

Imprezy okolicznościowe dla każdego

Hotel Złota Róża, położony w województwie świętokrzyskim oferuje imprezy okolicznościowe oraz imprezy firmowe, spełniające wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia Państwa planów. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pomoże przy organizacji imprezy firmowej w świętokrzyskim, przygotuje doskonałe menu oraz najlepsze warunki do przeprowadzenia dużej, jak i niewielkiej imprezy okolicznościowej.