Sala weselna Nagłowice

Organizacja wesela to poważne przedsięwzięcie, które należy solidnie przemyśleć, od listy gości, wyboru menu, aż po wynajem sali. Nagłowice to doskonały wybór, jeśli chodzi o organizację wydarzenia. Tutaj mieści się hotel Złota Róża oferujący pokoje o podwyższonym standardzie i przestronną salę dla gości. To także atrakcyjna miejscowość, gdzie przez pewien czas żył i tworzył Mikołaj Rej. Nagłowice przyciągają również wyjątkowymi zabytkami. Tutaj mieści się dwór murowany rodziny Walewskich z XIX wieku oraz park angielski, założony na przełomie XVII i XVIII wieku. Wiele par młodych decyduje się na ślubne sesje zdjęciowe w otoczeniu tej wyjątkowej zieleni.

Miejsce dostosowane do zabawy

Przy powstawaniu naszego hotelu przyświecała nam jedna myśl: stworzyć miejsce przyjazne dla gości dostosowane do organizacji wszelkich wydarzeń, dlatego sala weselna w Nagłowicach oferuje 300 miejsc siedzących i dużą powierzchnię do tańczenia. Zadbaliśmy o to, aby parkiet był bezpieczny i nie zagrażał poślizgnięciem. Akustyka pomieszczenia sprzyja muzyce – zarówno tej odtwarzanej, jak i granej na żywo przez orkiestrę – dźwięk dobrze roznosi się po sali, zachowując przy tym odpowiednią jakość. Wesele to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego radość i szczęście wspólnie z Młodą Parą jest na pierwszym miejscu. Dom weselny Nagłowice gwarantuje wszystkim gościom weselnym doskonałe warunki do zabawy i wspólnej z nowożeńcami radości.

Świetna lokalizacja, obsługa na najwyższym poziomie

Jeśli interesuje Państwa wynajem sali weselnej, Nagłowice będą doskonałą propozycją. Malownicza miejscowość dopełni charakteru wydarzenia i sprawi, że nowożeńcy będą mogli poczuć się jak w bajce. Obsługa hotelu na najwyższym poziomie dba o jakość wystroju. Stoły pokryte zostają śnieżnobiałymi obrusami, krzesła przyozdabiamy pokrowcami oraz tasiemkami współgrającymi z kolorem serwetek. Na bieżąco kontrolujemy czystość – wynosimy brudne półmiski czy talerze, wymieniamy szkło i dbamy o to, aby niczego nie zabrakło na stole. Uzupełniamy napoje, systematycznie dokładamy kolejne dania. Estetyka jest dla nas bardzo ważna, dlatego przywiązujemy wagę do tego, jak wygląda sala weselna. Nagłowice i hotel Złota Róża odpowiadają na oczekiwania przyjezdnych – doskonała lokalizacja i smaczne jedzenie sprawiają, że wydarzenie będzie niezapomniane nie tylko przez nowożeńców, ale również gości.

Złota Róża – idealny dom weselny w okolicy Nagłowic

Dbamy o to, aby zarówno nowożeńcy, jak i zaproszeni goście czuli się w domu weselnym Nagłowice jak najlepiej. Nie pozostawiamy przypadkowi żadnego elementu organizacji wesela. Dom weselny Nagłowice dzięki temu jest wyjątkowym miejscem do zorganizowania każdego wieczoru weselnego. Decydując się na przyjęcie weselne w naszych progach, możecie mieć Państwo pewność niezapomnianych wrażeń, beztroski oraz najwyższego poziomu obsługi. Dom weselny Nagłowice jest doskonałym miejscem dla każdej Młodej Pary. Nasze gościnne progi są otwarte dla młodożeńców z okolicy, jak również dla gości z każdej okolicy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i wyboru najbardziej odpowiadającego Państwu terminu przyjęcia weselnego. Możecie być Państwo pewni, że będzie to wyjątkowe i wspaniałe wydarzenie.

Serdecznie zapraszamy także klientów z okolicznych miejscowości:

Sala weselna Sędziszów | Sala weselna JędrzejówSala weselna Lubachowy | Sala weselna Moskorzew | Sala weselna Nagłowice | Sala weselna Rakoszyn | Sala weselna Szczekociny | Dom weselny Charsznica | Domy weselne świętokrzyskie

Organizujemy również imprezy firmowe i okolicznościowe w Świętokrzyskiem

Zapraszamy do kontaktu!