Sala weselna Lubachowy

Wyśmienite menu, spełniające wymagania nawet najbardziej wybrednych, piękny wystrój i komfort sali, profesjonalna obsługa i bogate zaplecze powodują, że sala weselna Lubachowy jest doskonałym miejscem do zorganizowania Państwa przyjęcia weselnego. Posiadając wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel mamy pełną świadomość tego, jak ważne jest całkowite odciążenie Pary Młodej ze zmartwień i kłopotów związanych z organizacją wesela. Sala weselna Lubachowy jest miejscem, w którym zarówno nowożeńcy, jak i zaproszeni goście doświadczą troskliwej opieki i stuprocentowego profesjonalizmu.

Piękny wystrój i wspaniałe menu

Organizacja wesela w naszej sali weselnej Lubachowy to pewność doskonałego, zgodnego z oczekiwaniami Pary Młodej jej wystroju. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal, aby zapewnić Państwu wspaniałe wrażenia i nieporównywalny komfort. Zapewniamy najlepsze materiały, wygodne krzesła, obszerne stoły, ekskluzywną zastawę, a wszystko po to, aby uświetnić ten wyjątkowy dzień, w którym Para Młoda wypowiedziała sakramentalne „tak”. Nasza sala weselna Lubachowy to 300 komfortowych miejsc oraz wygodna i przestronna przestrzeń do zabawy. Co więcej, dla Pary Młodej oraz gości przygotowaliśmy 100 komfortowych miejsc noclegowych. Sala weselna Lubachowy jest również miejscem, które dokładnie dostosowuje menu weselne do oczekiwań gości. Decydując się na organizację przyjęcia weselnego u nas otrzymacie Państwo możliwość swobodnej zmiany menu w zależności od potrzeb Państwa oraz przybyłej rodziny i przyjaciół.

Wybierz doświadczenie, klasę oraz jakość

Każde wesele jest wyjątkowym wydarzeniem i wymaga wyjątkowej oprawy ora obsługi. Sala weselna Lubachowy jest miejscem, w którym znajdziecie Państwo najwyższy poziom oferowanych usług. Doświadczona kadra, gwarantuje pełen profesjonalizm na każdym kroku, a także zrozumienie i spełnienie Państwa potrzeb. Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji naszej sali weselnej. Jesteśmy przekonani, że spełnimy wszystkie Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy także klientów z okolicznych miejscowości:

Sala weselna Sędziszów | Sala weselna JędrzejówSala weselna Lubachowy | Sala weselna Moskorzew | Sala weselna Nagłowice | Sala weselna Rakoszyn | Sala weselna Szczekociny | Dom weselny Charsznica | Domy weselne świętokrzyskie

Organizujemy również imprezy firmowe i okolicznościowe w Świętokrzyskiem