Sala weselna Rakoszyn

Przy okazji organizacji ślubu, istotną kwestię stanowi wybór lokalizacji i wynajem sali weselnej. Rakoszyn z pewnością spełni oczekiwania nowożeńców. Tutaj mieści się park dworski z przełomu XIX i XX wieku oraz drewniany kościół parafialny z XVIII wieku. Zabytki znajdujące się w tej miejscowości znacznie uatrakcyjniają pobyt w województwie świętokrzyskim, szczególnie, że sesje zdjęciowe na tle wybranych obiektów są niepowtarzalne. Dom weselny Rakoszyn doskonale wpisuje się w charakter okolicy. Przestronna, pięknie udekorowana sala, smaczne posiłki, spełniające każdy, nawet najbardziej wyrafinowany gust i doskonała obsługa sprawią, że wieczór weselny w naszych progach będzie wydarzeniem godnym zapamiętania przez całe wspólne życie Młodej Pary.

Miejsce przeznaczone dla gości

Hotel Złota Róża położony w malowniczej lokalizacji dostosowany jest do organizacji uroczystości. Dysponuje ekskluzywnymi pokojami dla gości, a jedno z pomieszczeń zajmuje duża sala weselna. Rakoszyn z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy kochają przyrodę oraz zabytki, a przy tym liczą na dobrą zabawę w gronie rodziny. W hotelu Złota Róża jest wystarczająco dużo miejsca do tańczenia, nawet jeśli liczba gości osiągnie 300 osób. Dobra akustyka sprawia, że muzyka doskonale rozchodzi się po pomieszczeniu i jest słyszalna z każdej części sali weselnej w Rakoszynie. Precyzyjnie dopasowany do preferencji naszych gości wystrój sali oraz profesjonalna obsługa z całą pewnością spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Dom weselny Rakoszyn to miejsce, w którym przyjęcie weselne będzie wyjątkowym przeżyciem. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa będzie zachwycony wystrojem sali, jakością posiłków, ciepłą atmosferą i doskonałą zabawą.

Profesjonalna obsługa gości w okolicy Rakoszyna

Jeśli decydują się Państwo na niedrogi wynajem sali, Rakoszyn i hotel Złota Róża spełnią Państwa oczekiwania. Oprócz korzystnej ceny oferujemy również profesjonalną obsługę. Nasi pracownicy dbają o wygląd pomieszczenia. Wszystkie stoły przystrojone są śnieżnobiałymi obrusami, na których znajdują się dekoracyjne serwetki. Wystrój dopełniają również pokrowce na krzesła idealnie komponujące się z resztą wyposażenia. Zapewniamy catering na najwyższym poziomie – smaczne potrawy przyrządzane ze sprawdzonych produktów, podawane w eleganckiej zastawie. Na bieżąco wymieniamy szkło i dokładamy kolejne dania. Decydując się na wynajem sali w Rakoszynie, mają Państwo pewność, że wesele będzie niezapomniane, nie tylko ze względu na jego charakter, ale również wygląd pomieszczenia i jakość obsługi. Dla przyjezdnych oferujemy również miejsca hotelowe w ekskluzywnych pokojach z telewizorem i osobną łazienką. Dom weselny Rakoszyn jest wyjątkowym miejscem, przygotowanym do przyjęcia Państwa wraz z gośćmi. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz precyzyjne dostosowanie sali do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zorganizowania wesela Państwa marzeń.

Serdecznie zapraszamy także klientów z okolicznych miejscowości:

Sala weselna Sędziszów | Sala weselna JędrzejówSala weselna Lubachowy | Sala weselna Moskorzew | Sala weselna Nagłowice | Sala weselna Rakoszyn | Sala weselna Szczekociny | Dom weselny Charsznica | Domy weselne świętokrzyskie

Organizujemy również imprezy firmowe i okolicznościowe w Świętokrzyskiem

Zapraszamy do kontaktu!