Sala weselna Jędrzejów

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Narzeczeni z niecierpliwością oczekują, kiedy będą mogli powiedzieć sobie sakramentalne „tak”, które połączy ich na całe życie. To również doskonała okazja do tego, aby świętować ten wyjątkowy dzień z najbliższymi. Podczas wesela rodzina obu stron ma szansę lepiej się poznać. Dużą wagę przywiązujemy do miejsca, gdzie ma odbywać się uroczystość. Ważne jest, aby było dużo przestrzeni do tańczenia, krzesła były wygodne, a stoły stabilne. Hotel Złota Róża jest dostosowany do potrzeb gości – ekskluzywne pokoje, przestronna sala weselna.

Dom weselny Jędrzejów w Hotelu Złota Róża

Jędrzejów to doskonały wybór dla tych, którzy chcą zorganizować uroczystość w wysokim wydaniu. Sala weselna Jędrzejów jest miejscem wyjątkowym. Ten szczególny w życiu Pary Młodej, weselny wieczór spędzony w naszych progach z pewnością na długo zapadnie w pamięci młodożeńców i wszystkich zaproszonych gości. Precyzyjnie przygotowany dom weselny Jędrzejów w Hotelu Złota Róża gwarantuje Państwu wspaniałą zabawę, doskonałą oprawę oraz przyjemną atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia. Przestronne wnętrza, doskonale dobrany wystrój sali oraz stołów, ciepłą atmosfera powodują, że wesele w Hotelu Złota Róża jest idealnym wyborem. Dom weselny Jędrzejów zaprasza narzeczonych z każdego zakątka kraju. Oferujemy komfortowe pokoje dla gości oraz doskonalą obsługę w każdym elemencie organizacji Państwa wesela.

Sala weselna Jędrzejów – miejsce jak z bajki

Organizacja wesela nie należy do łatwych zadań, dlatego warto powierzyć ją specjalistom, nie tylko jeśli chodzi o wynajem sali. Jędrzejów, a dokładnie Hotel Róża, jest też miejscem oferującym wyborny catering oraz pokoje dla gości o podwyższonym standardzie. Przestronna sala mieści nawet do 300 osób. To wszystko możemy zaoferować przyszłym małżonkom, decydującym się na wynajem sali weselnej. Jędrzejów to także malownicza miejscowość o ciekawej historii. Właśnie tutaj mieściła się dawna osada Brzeźnica. Zachowały się liczne zabytki, które można podziwiać i na tle których warto zrobić sobie pamiątkowe fotografie.

Ekskluzywny wystrój sali i najlepsza obsługa w Jędrzejowie

Obsługa hotelowa dba o estetykę pomieszczenia, dlatego sala weselna w Jędrzejowie jest odpowiednio udekorowana na życzenie gości. Stoły pokryte zostają śnieżnobiałymi obrusami, a krzesła udekorowane pokrowcami i wstążką. Dysponujemy ekskluzywną zastawą stołową, która doskonale wpisuje się w charakter wydarzenia, jakim jest ślub. Na bieżąco kontrolujemy stan, w jakim znajdują się stoły – usuwamy ewentualne zabrudzenia i w razie potrzeby dokładamy dodatkowe talerze, sztućce czy szkło. Wynajem sali w Jędrzejowie to doskonała inwestycja, jeśli chcą Państwo uczynić ten dzień niezapomnianym.

Wesele w domu weselnym Jędrzejów

Obsługa wesela powinna przede wszystkim zająć się każdym, nawet najmniejszym elementem związanym z tym wyjątkowym wydarzeniem. Będziemy dumni z możliwości ugoszczenia Pary Młodej oraz zaproszonych gości w naszych progach i z największą przyjemnością zapewnimy Państwu doskonałą organizację, wyśmienity posiłek i wspaniałą zabawę. Wesele w domu weselnym Jędrzejów to pewność braku zmartwień i możliwość oddania się w całości radości tego wyjątkowego wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy także klientów z okolicznych miejscowości:

Sala weselna Sędziszów | Sala weselna JędrzejówSala weselna Lubachowy | Sala weselna Moskorzew | Sala weselna Nagłowice | Sala weselna Rakoszyn | Sala weselna Szczekociny | Dom weselny Charsznica | Domy weselne świętokrzyskie

Organizujemy również imprezy firmowe i okolicznościowe w Świętokrzyskiem

Zapraszamy do kontaktu!