Dom weselny Charsznica

Przyjęcie weselne jest wyjątkowym wydarzeniem w nowym, wspólnym życiu każdej Młodej Pary. Jest to w końcu pierwszy raz, kiedy rodzina i przyjaciele nowożeńców mogą spotkać się w komplecie i wspólnie świętować decyzję Młodych o małżeństwie. Z tego powodu, każde przyjęcie weselne staje się najważniejszym wieczorem w życiu Młodej Pary. Nie można więc pominąć niezwykle ważnego aspektu planowania wesela, jakim jest wybór odpowiedniego, spełniającego wszystkie wymagania domu weselnego. Charsznica, położona w malowniczym zakątku województwa świętokrzyskiego może pochwalić się wyjątkowym domem weselnym w Hotelu Złota Róża.

Wyjątkowa lokalizacja i piękny wystrój – dom weselny Charsznica

Położony wśród historycznych i zabytkowych miejsc, dom weselny Złota Róża w Sędziszowie, tuż obok Charsznicy doskonale wpisuje się w błogi nastrój panujący w tym sąsiedztwie. Każdy z odwiedzających nas gości jest zachwycony okolicą oraz komfortem, jaki oferujemy. Do dyspozycji Młodej Pary oddajemy, oczywiście bezpłatnie, apartament nowożeńców, goście natomiast mają do dyspozycji 100 miejsc noclegowych. Dom weselny Charsznica to przede wszystkim wyjątkowa sala, zdolna komfortowo pomieścić nawet 300 gości, zapewniając im równocześnie przestrzeń do zabawy. Wyjątkowa, zgodna z oczekiwaniami i wytycznymi Pary Młodej, dekoracja sali, dbająca o najmniejszy nawet detal, profesjonalna obsługa, doskonała akustyka, a także, bardzo dobre zaplecze sanitarne. Te elementy powodują, że dom weselny Charsznica z całą pewnością spełni wszystkie oczekiwania nowożeńców oraz gości weselnych.

Dom weselny Charsznica – profesjonalna obsługa każdego wesela

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest profesjonalna obsługa każdego wesela. Wiemy, że problemy z obsłużeniem gości mogą zepsuć ten wyjątkowy wieczór każdej Parze Młodej. Dlatego też przykładamy ogromną wagę do profesjonalizmu i jakości obsługi. Dom weselny Charsznica to pewność, że nawet najmniejszy detal zostanie dopracowany, a każdy z gości zadowolony z serwisu. Warto zaufać naszemu doświadczeniu i na Państwa wesele wybrać dom weselny Charsznica.

Serdecznie zapraszamy także klientów z okolicznych miejscowości:

Sala weselna Sędziszów | Sala weselna JędrzejówSala weselna Lubachowy | Sala weselna Moskorzew | Sala weselna Nagłowice | Sala weselna Rakoszyn | Sala weselna Szczekociny | Dom weselny Charsznica | Domy weselne świętokrzyskie

Organizujemy również imprezy firmowe i okolicznościowe w Świętokrzyskiem