Karnawałowe Ostatki już 10 lutego 2024

Karnawałowe Ostatki już 10 lutego 2024

Karnawał jest jednym z najhuczniej obchodzonych okresów w czasie zimy, któremu towarzyszą liczne bale, maskarady oraz przyjęcia. I choć nasze polskie tradycje karnawałowe nie są jeszcze tak bogate, jak te chociażby brazylijskie, które znamy z mediów, to jednak zabawy w tym okresie z roku na rok stają się coraz bardziej popularne i już na stałe wpisują się w naszą kulturę. Uwielbiamy bowiem wyborne towarzystwo, dobrą zabawę, barwne bale, czy kolorowe i szalone imprezy. Jest to więc świetna okazja, by dać się ponieść zabawie i spędzić początek roku w tanecznym rytmie.

Jak zwykle, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i już teraz zapraszamy na wyjątkowy bal karnawałowy, przygotowany przez załogę Złotej Róży. Posiadamy ogromne doświadczenie we wszelkiego rodzaju imprezach, także tych karnawałowych, więc wiemy jak sprawić, że ta noc będzie wyjątkowa i niezapomniana.

Oczywiście gwarancja udanej zabawy to nie tylko wystrojone wnętrze, obszerny parkiet, czy akompaniament specjalnie dobranych przebojów muzycznych, ale także uginające się stoły od wyśmienitych specjałów naszego szefa kuchni i personel, który zapewni obsługę na najwyższym poziomie. Tego wszystkiego, jak i wiele innych atrakcji i niespodzianek można doświadczyć tylko u nas w tą niepowtarzalną noc. W końcu naszym nieodzownym celem jest satysfakcja i zadowolenie naszych gości z tego, że wybrali właśnie nasz lokal. Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej okolicy: Sędziszów, Jędrzejów, Wodzisław, Miechów, Wolbrom, Szczekociny, Moskorzew, Nagłowice, Książ Wielki, Kozłów, Żarnowiec!
Dla naszych gości dostępne mamy również pokoje. Zapraszamy do rezerwacji na Bal Sylwestrowy oraz pokoi hotelowych.

Zadzwoń i zarezerwuj swoje miejsce

tel: 883 463 981, 413811896

Numer konta: 35 1870 1045 2083 1066 7815 0001
W tytule przelewu prosimy wpisać: Karnawał Imię i Nazwisko numer_telefonu ilość_osób