Sylwester w Złotej Róży

Sylwester w Złotej Róży

Sylwester 31-12-2023 przywitaj Nowy Rok 2024 w Złotej Róży

Przed nami wyjątkowa i wystrzałowa noc – Sylwester 2023/2024 w Złotej Róży. Sylwester to zdecydowanie coś więcej, aniżeli tylko kolejna okazja do dobrej zabawy. Jest to czas wyjątkowy, czas zmian, postanowień, osobistych rachunków, ale także nadziei, życiowych przemian i wiary w lepsze jutro. Trzeba więc tą noc spędzić szczególnie, a będzie to możliwe właśnie dzięki naszemu zaangażowaniu, stworzeniu odpowiedniego klimatu oraz niezawodnemu personelowi, który zawsze wie czego naszym gościom potrzeba.

Tak jak zawsze, tak i tym razem wzbijemy się na wyżyny naszej kreatywności i przyszykujemy same najznakomitsze specjały. Nasi goście mogą liczyć na cztery wyśmienite posiłki serwowane na gorąco, smakołyki, przekąski, napoje zimne oraz gorące oraz wiele, wiele innych. Przez całą noc towarzyszyć nam będzie wyjątkowy klimat i muzyka grana na żywo. Nowy Rok przywitamy wyjątkowym pokazem sztucznych ogni.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców okolicy: Sędziszów, Jędrzejów, Wodzisław, Miechów, Wolbrom, Szczekociny, Moskorzew, Nagłowice Książ Wielki,  Kozłów, Żarnowiec!
Dla naszych gości dostępne mamy również pokoje. Zapraszamy do rezerwacji na Bal Sylwestrowy oraz pokoi hotelowych.

Zadzwoń i zarezerwuj swoje miejsce
413811896
883 463 981

Program imprezy

Start o 20:00
Muzyka na żywo w wykonaniu zespołu NieTAKTowni
4 dania gorące
ciepły bufet
przekąski
ciasta
soki
kawa
herbata

Dodatkowo o północy:

Kieliszek szampana
Fajerwerki

Sylwester – przywitaj Nowy Rok 2024 w Złotej Róży